FAQ

Często zadawane pytania

Ogólne pytania

Tak, wysyłamy produkty za granicę za pomocą Poczty Polskiej listem poleconym priorytetowym, w późniejszej fazie jest on przekazywany lokalnej poczcie danego kraju.

Tak, numer wyślemy wraz z informacją o wysyłce.

Przy każdej ofercie futerału jest podany maksymalny wymiar urządzenia, które pomieści etui.

Najlepiej odszukać dokładne wymiary swojego urządzenia dla którego szukamy etui (zazwyczaj wymiary podane są na stronie producenta), a następnie porównać z wymiarami z oferty.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na maila: info@bellojo.com, lub nasz Instagram lub Facebook chętnie dopasujemy odpowiednie etui dla Państwa urządzenia.

W takiej sytuacji prosimy o zapytanie na maila: info@bellojo.com, w celu dopasowania odpowiedniego etui, bądź wyceny projektu pokrowca, który będzie pasował na podany w zapytaniu wymiar.

W tym wypadku, należy zmierzyć dokładne wymiary iPada wraz z klawiaturą, bądź pleckami i porównać je z podanymi w naszym sklepie przy odpowiednim modelu urządzenia, jeśli okazałoby się, iż etui jest za małe, można sprawdzić wymiary większego etui dostępnego w naszym sklepie.

Zabrudzenia powstałe na podkładce można wyczyścić jasną ściereczką delikatnie zwilżoną wodą, w wyniku powstałych trudniejszych plam (wino, sok) można użyć delikatnego środka czyszczącego wymieszanego z wodą, następnie należy przetrzeć mokre miejsce suchą ściereczką, w celu odsączenia nadmiaru wody.

Drobinki i okruszki można zebrać rolką do czyszczenia ubrań.

Kontakt

Nadal masz pytania?